940 ₴/комплект
Номер деталі 37677, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x170x80мм., орієнтовна вага - 1,80000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37677 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.80000 кг |