640 ₴/комплект
Номер деталі 37700, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x140x70мм., орієнтовна вага - 0,00100кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37700 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00100 кг |