350 ₴
Номер деталі SL 3604, призначена для CHEVROLET, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x350x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SL 3604 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 350 мм |