330 ₴
Номер деталі SL 5194, призначена для Sprinter.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x410x10мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SL 5194 |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Марка | Sprinter |
| Ширина | 410 мм |