450 ₴
Номер деталі 42843, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x110x53мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 42843 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |