890 ₴
Номер деталі 11.0145.1, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x380x10мм., орієнтовна вага - 0,48000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11.0145.1 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Тип | Трос зчеплення |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Довжина | 250 мм |
| Сумісність з моделлю | Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 380 мм |