Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 7,0158, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x800x10мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7.0158 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Тип | Трос зчеплення |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Xsara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 800 мм |