400 ₴
Номер деталі 41.0238.1, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x350x10мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 41.0238.1 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Довжина | 250 мм |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 350 мм |