910 ₴
Номер деталі 33.0216.1, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x580x20мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33.0216.1 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 300 мм |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 580 мм |