510 ₴
Номер деталі 7,0272, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 560x290x20мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7.0272 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Довжина | 560 мм |
| Сумісність з моделлю | Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 290 мм |