250 ₴
Номер деталі 130,43, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x70x10мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 130.43 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Марка | Mercedes |