1 240 ₴
Номер деталі 527,41, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x190x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 527.41 |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Довжина | 190 мм |