2 750 ₴
Номер деталі 353,264, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x500x5мм., орієнтовна вага - 0,21000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 353.264 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.48 мм |
| Товщина після затягування | 0.48 мм |
| Діаметр | 84.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, Z4, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
| Висота | 5 мм |