500 ₴
Номер деталі 762,033, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 330x500x5мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 762.033 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 5 мм |