1 470 ₴/комплект
Номер деталі 366,5, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x300x15мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 366.5 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 15 мм |