1 050 ₴/комплект
Номер деталі 302,34, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 330x750x5мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 302.34 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Довжина | 330 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 750 мм |