1 240 ₴/комплект
Номер деталі 326,56, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x230x40мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 326.56 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 40 мм |