300 ₴
Номер деталі 375,07, призначена для FIAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x1мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 375.07 |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 1 мм |