680 ₴
Номер деталі 444,76, призначена для FIAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x90x1мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 444.76 |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 1 мм |