1 690 ₴
Номер деталі 265,481, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 400x500x5мм., орієнтовна вага - 0,48000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 265.481 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.451 мм |
| Проекція поршня до | 0.5 мм |
| Діаметр | 91 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з моделлю | Defender, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48000 кг |
| Висота | 5 мм |