Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 406,49, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x2мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 406.49 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 2 мм |