480 ₴
Номер деталі 27,57, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x130x40мм., орієнтовна вага - 0,02100кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 27.57 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02100 кг |
| Висота | 40 мм |