1 980 ₴
Номер деталі 626,904, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x500x5мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 626.904 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.6 мм |
| Товщина після затягування | 0.6 мм |
| Діаметр | 82.9 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 5 мм |