500 ₴
Номер деталі 566,943, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x260x30мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 566.943 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, G-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Марка | Mercedes |