610 ₴
Номер деталі 594,512, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x300x20мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 594.512 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, 124, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Марка | Mercedes |