610 ₴
Номер деталі 286,623, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x450x2мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 286.623 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Виробник | ELRING |
| Діаметр | 77 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з моделлю | S Coupe, Lancer, Pony, Lantra, Pony / Excel, Colt, Tredia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 2 мм |