340 ₴
Номер деталі 559,059, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x220x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 559.059 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Cherry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |