480 ₴
Номер деталі 777,439, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x240x40мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 777.439 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Vanette |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 40 мм |