2 340 ₴
Номер деталі 146,828, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x560x3мм., орієнтовна вага - 0,47000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 146.828 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 300 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Проекція поршня від | 0.61 мм |
| Проекція поршня до | 0.7 мм |
| Діаметр | 85.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Frontera, Zafira, Omega, 9-3, 9-5, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47000 кг |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 560 мм |