300 ₴
Номер деталі 646,171, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x400x2мм., орієнтовна вага - 0,04300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 646.171 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Frontera, Zafira, Omega, 9-3, 9-5, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04300 кг |
| Висота | 2 мм |