310 ₴
Номер деталі 809,241, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x400x5мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 809.241 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira, Stilo, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 5 мм |