830 ₴
Номер деталі 351,343, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x450x10мм., орієнтовна вага - 0,18000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 351.343 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.5 мм |
| Товщина після затягування | 1.5 мм |
| Проекція поршня від | 0.86 мм |
| Діаметр | 81.5 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18000 кг |
| Висота | 10 мм |