300 ₴
Номер деталі 761,041, призначена для FORD, PSA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x40x10мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 761.041 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з моделлю | C1, 3, 307, 308, 107, Jumpy, Xsara, C-Max, C2, C3, C30, C4, C5, Partner, SX4, Expert, Figo, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, Clubman, Xsara Picasso, S40, V70, V50, 1007, S80, Scudo, Berlingo, Nemo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 10 мм |