320 ₴
Номер деталі 375,51, призначена для PSA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x160x10мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 375.51 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Марка | PSA |