240 ₴
Номер деталі 420,451, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x1мм., орієнтовна вага - 0,00500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 420.451 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Виробник | ELRING |
| Матеріал | Сталь |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Peugeot, Suzuki, Hyundai, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Visa, J5, Ducato, 306, BX, Xsara, C25, Partner, Expert, Polonez, ZX, Lantra, Horizon, 400, 405, Vitara, Scudo, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00500 кг |
| Висота | 1 мм |