290 ₴
Номер деталі 365,03, призначена для PSA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x20мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 365.03 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Марка | PSA |