620 ₴
Номер деталі 219,612, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x420x2мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 219.612 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.27 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Kangoo, Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Висота | 2 мм |