360 ₴
Номер деталі 332,28, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x300x1мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 332.28 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 1 мм |