1 550 ₴
Номер деталі 150,172, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x400x5мм., орієнтовна вага - 0,37000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.172 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.65 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Проекція поршня від | 1.11 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, Transporter, Golf, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37000 кг |
| Висота | 5 мм |