2 160 ₴
Номер деталі 150,451, призначена для VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x600x4мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.451 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 4 мм |
| Марка | VAG |
| Ширина | 600 мм |