690 ₴
Номер деталі 403,741, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x410x3мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 403.741 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Виробник | ELRING |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Coupe, A4, A6, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
| Висота | 3 мм |