270 ₴
Номер деталі 744,321, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x350x3мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 744.321 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Touran, Jetta, A4, Octavia, A6, A3, Passat, Leon, Golf, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 3 мм |