2 660 ₴
Номер деталі 713 6109 00, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x160x95мм., орієнтовна вага - 2,04000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6109 00 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 61 мм |
| Висота | 95 мм |
| Внутрішній діаметр під вал | 62 мм |
| Ширина | 40.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.04000 кг |
| Довжина | 160 мм |