1 670 ₴/комплект
Номер деталі 713 6263 70, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x70мм., орієнтовна вага - 0,96000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6263 70 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.96000 кг |
| Висота | 70 мм |