2 840 ₴
Номер деталі 713 6305 30, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x180x80мм., орієнтовна вага - 0,89600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6305 30 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Зовнішній діаметр | 129 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89600 кг |
| Висота | 80 мм |