1 680 ₴
Номер деталі 713 6309 20, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x75мм., орієнтовна вага - 1,06500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6309 20 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.06500 кг |
| Висота | 75 мм |