2 490 ₴
Номер деталі 713 6673 30, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x75мм., орієнтовна вага - 1,41500кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6673 30 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр | 133.7 мм |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 46.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.41500 кг |
| Довжина | 110 мм |