1 590 ₴
Номер деталі 713 6788 70, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x115x60мм., орієнтовна вага - 0,82000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6788 70 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82000 кг |
| Висота | 60 мм |