1 600 ₴
Номер деталі 713 6788 80, призначена для FORD, Transit.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,79500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6788 80 |
| Виробник | FAG |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.79500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Марка | Ford |