3 760 ₴
Номер деталі 713 6908 40, призначена для IVECO, Daily.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x75мм., орієнтовна вага - 1,45000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6908 40 |
| Виробник | FAG |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.45000 кг |
| Висота | 75 мм |
| Марка | Iveco |